top of page
Relaxační masáž

Access bars

Co je Access bars?

Access bars je léčivá velmi jemná technika na bázi kvantové terapie, která využívá kvantové akupresury v oblasti hlavy.  Při této terapi se pracuje 32 body na hlavě, kdy každý bod má určité téma, které člověk ve svém životě žije.  Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů a dané posloupnosti rozproudí jejich energie. Tato energie má schopnost z daného tématu odstranit již staré nefunkční vzorce ať už mentální, emoční, energetická nebo i fyzická, odstraní blokace, která brání v přirozeném proudění v tělě i mysli a dochazí vlastně k takovém restartu a vymazání nefunkčních stereotypu ať vlastních z Vašeho života či zděděných z Vašich rodových liníí. 

 

Pro koho jsou Acces bars vhodné?

 • Pro děti (od 4 měsíců) i dospělé.​

 

V čem může pomoci?​

 • Pomáhá při rekonvalescenci se zdravotními potížemi.

 • Uvolnit tělo a mysl při psychické zátěži.

 • Odstranit nevhodné vzorce z mysli.

 • Odstranění bolestí různých částí těla.

 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy.

 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech.

 • Uvolnění stresu a napětí.

 • Pomoc při obtížných životních situacích.

 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie.

 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie

Jak setkání probíhá?

Terapie pro klienta probíhá v leže okolo 1 hodiny. Je tedy vhodné si vzít s sebou přijemné a pohodlné oblečení, abys se člověk mohl uvolnit a terapii si užít.

Klient si lehne na lehátko, uvolní se a relaxuje. Během hodinové terapie se postupně v určitém pořadí stlačují body, které vedou k uvolnění vzorců mentálních, fyzických, psychických, které s danými tématy souvisí.

 

Jak vnímám  Acces bars a jaké účinky jsem u klienty zažila?

V dlouhodobém hledisku Access bars vedu u klientů k zvýšení a posunu jeho vědomí, což má vliv na jeho každodenní život. Naše rozhodnutí jsou v mnoha případech ovlivněna z podvědomí a ze vzorců, které jsme si do svého podvědomí jako děti nahrály. Pomocí tlaku na určitý bod (tedy bars), se do daného téma (např. komunikace) přivede více energie a z daného tématu se odstraňují vzorce již nám nesloužící.  Dochází tedy k odstranění vzorců, zvýšení energetické úrovně člověka, zvýšení vědomí a jasnějšímu myšlení a cítění, které nás nevede do stále se opakujících nefunkčních vzorců.

Jaký má terapie na klienta vliv v každodennosti?

U svých klientů vnímám po terapii jejich posuny v běžných životech směrem k větší radosti a vnitřní svobodě. Klient průběžně během terapií odevzdává svým tempech zátěže, které mu uvízly v  jeho psychice a následně se stává více vnitřně spokojeným a svobodnějším vůči svým nezdravým přesvědčením.

Pokud Vás tato terapie oslovila, můžete mě kontaktovat přes tlačítko Domluvit schůzku a já se na Vaši cestu a změny, které Vám to k lepšímu přinese velmi těším. 

 

Celý váš život se může změnit.

bottom of page