Tajemství pánevního dna I
(Metoda 3 x 3)

Co je Tajemství pánevního dna:Metoda 3 X 3?

Metodu 3X3 metoda se dívá na pánevní dno z pohledu západu i východu. Metodu založila v Praze žíjící žena jménem Renata Sahani Skálová.  Na pánevní oblast se tato metoda se zaměřuje nikoliv odděleně, jak bývá zvykem, ale dívá se na tuto oblast z pohledu fyzioterapie, psychologie i pohledu energetického komplexne. Proto se dělí práce s pánevním dnem na úroveň fyzickou, úroveň emoční a úroveň energetickou. 

Co je úroveň fyzická? 

V úrovni fyzické se zaměřuje tato metoda na hluboké svalstvo pánevní a to nikoliv jako na jeden sval,  ale na svaly ve třech vrstvách. Žena se učí na tyto svaly nacítit, zpravidla jsou ženy od svých hlubokých svalů pánevního dna zcela odřízlé a necítí je. Což je v pořádku. Nikdo nás to nikdy neučil. Na kurzu se naučí s tyto svaly posilovat ale i uvolňovat. Nejedná se však o známe cviky vtahnování apod.  Ale o těchto omylech při cvičení pánevního dna si budeme povídat také.

Co je úroveň emoční?

Žena dnešní ale i žena v kterékoliv generaci před námi vždy byla spojena se svou pánvní v úrovní emocí. Naše pánev je na naše emoční rozpoložení citlivá. Říká se, že žena si do pánve ukládá všechny své emoce a pánev lze vnímat tedy emoční barometr ženy. Kolik zranění a bolestí je ve Vás?  Na kurzu se naučíme bioenergetická cvičení,  které Vám to, co již ve své pánvi nechcete mít, pomohou z pánve dát pryč. 

Co je úroveň energetická?

Jak se cítíte jako žena? Cítite se sebevědomě? Spojena se svou ženskou energií?  Umíte si dobít ženskou energií?  Nabíjet se ženskou energií a cítit se žensky, spokojeně se na tomto kurzu také naučíme pomocí energetických cvičení.

Co se tedy si žena z kurzu odnese?

Žena se na kurzu naučí:

- pozná své pánevní dno na fyzické rovině svalů a naučí se s ním cvičit i pro domácí využití
- pozná pánevní oblast jako emoční barometr ženy a naučí se své pánevní pracovat na úrovni emocí
- naučí se energetické cviky jako je PC pumpa, ovariální dýchaní a jiné, které ji budou prostředníkem pro práci s její ženskou energií
- celostní pohled na pánevní oblast a souvislosti
- nacítit se sama na sebe
- umět vypnout hlavu a naopak posílit ženskou intuici
- mýty a omyly ala vtahování špagetky nebo cvičení zastavováním močení, které vedou naopak k větším obtížím

Metoda 3 x 3 mýma očima?

V dnešní době se většína lidí snaží na sobě pracovat, jít dál a lépe, než to dělala generace před námi. V tomto je tato doba kouzelná a nabízí nám bezpočet možností. Metoda 3 x 3 je metodou, která Vám zprostředkuje nástroje, které působí přes tělo. Není to o vizualizaci ani o práci hlavou, je to o práci přes tělo, která je pro ženy velmi důležitá a přirozená. Ženy se naučí techniky a cviky, které mohou praktikovat doma a budou mít tedy k dispozici nástroj ke vstupu do své ženské síly a moudrosti.  Mnoho nástrojů nabízí, že Vás naučí, jak se chovat a zacházet se situací s dětmi, se svým tělem, s můžem, s životem, s myšlením...Metoda 3x3 Vám pomůže se nacítit na své pánevní dno, sídlo ženské energie a intuice, kdy nebudete potřebovat návody ostatních, ale budete žít dle vlastního cítění s moudrostí těla, srdce a mysli.

Jaká je hlavní myšlenka této metody?

Tato metoda vnímá ženu jako celek-rovinu emoci, těla a energie. Vnímá ženské gynekologické zdraví jako přímou cestu k ženské duši a tělu.

​Pro koho je určený kurz?

Kurz je určen pro ženu zdravou bez potíží, která by se ráda naučila zacházet se svojí ženskou silou, ale i pro ženu, která má zdravotní potíže a klasická cvičení pánevního dna ji nepomohla.

Kurz je určen pro ženy:

- trápí močová inkontinence, funkční neplodnost
- mají obtíže v oblasti gynekologie nebo urologie
- chtějí se stát více vědomé ve své ženskosti
- mají nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci
- netrápí obtíže, ale rády by chtěly porozumět více sobě jako ženě
- se připravují na těhotenství nebo by rády otěhotněly
- se cítí vyhaslé a bez ženského sebevědomí
- by se rády naučily, jak pracovat se svojí ženskou energií

​Co žena na kurz potřebuje?

Na kurzu žena potřebuje jen pohodné oblečení, svačinu, pití, zápisník a průpisku na poznámky.


Cena kurzu 1900Kč. Příhláška kurzu je platná po uhrazení zálohy.


Kontraindikace:

-1. trimestr těhotenství

-psychiatrická péče či užívání psychofarmak

-proces umělého oplodnění