top of page
IMG_2354_edited.jpg

Mé jméno je Lucie Pösl a jsem žena, jejichž kořeny pochází ze Šumperka, z malebného  podhůří Jeseníků.  K mé práci mě dovedl sám život, jak se říká, i když mé vzdělání je andragogické, tedy zaměřené na psychologii, sociologii a vědy týkající se  využití lidského potenciálu, tak stejně tak mou práci obohatil můj vlastní život a lekce, kterými jsem si sama prošla. Také mně velmi mnoho dali kurzy, které jsem absolvovala během života pro svůj osobní rozvoj nebo rozvoj svých dovedností v pracovní oblasti a nyní skrze nabité ale i znovuobjevené v sobě samé jsem průvodkyní žen i mužů a skupin, což je pro mě velkou radostí a vášní.

Velmi mě baví spojovat a propojovat dary mysli a těla. Propojovat tělo  s jeho schopností uvolňovat zablokované emoce s  myslí  a její schopností vědomě uchopovat. 

Vnímá, že díky tomuto způsobu je potom krásné a obohacující kráčet pro každého klienta vlastní cestou, kdy se může otevřít do vlastního sebeuzdravování v naprosté důvěře a může dojít k obnovování  jak na úrovni psychiky tak na úrovni těla.   Je mi radostí pomáhat klientům probouzet jejich potenciál, jejich možnosti v oblasti zdraví, rodiny, partnerství, výchovy a vlastně v možnostech života díky sebepoznání, kterého dosáhli a je krásné vidět, jak se jim následně mění život směrem k lepšímu. Částí mé práce je také skupinová práce, která se zaměřuje na práci s tělem a současně vědomé pochopení daného tématu, ať již se jedná o ženská témata jako je pánevní dno, ale i kurzy bederní svaly a léčebné kurzy, kde dochází ke zvědomění rodiných témat žen i mužů. Setkání ve skupině má vždy vlastní náboj, který je krásné sledovat a podporovat jednotlivce v jejich cestě.

Mou vekou vášní je vše ženské, miluju hudbu, tanec, hennu, květiny, šaty , šperky, zkrášlování domova a cestování.. to vše sytí a vyživuje moji ženskou duši. Mám ale také ráda mnohé, co podporuje i mého vnitřního muže jako je wakebording, snowboarding a dobře padnoucí jeany, možná aby byla zajištěna výživa pro obé. Čím jsem starší, tím více miluji život, jeho pestrost  a to stejné bych ráda svým průvodocováním otevřela i svým klientům.

Kvalifikace a  kurzy

2008-2012

VŠ, obor Andragogika

2017-2018 

Akreditovaný kurz MŠMT-lektorka

Školy pánevního dna

2018

kurz Access bars

2019

kurz Metamorfní technika

2019

kurz Zavinování u Anny Gerde

2019

kurz Tekutinové tělo-prvky Continuum movement-lektorka 

2021

kurz Henna od malování k sebevyjádření

2021

kurz Kouč osobního rozvoje - akreditace MŠMT a AKOR

bottom of page