Moje filozofie

Každý krok, který ve svém životě uděláte směrem k vlastní spokojenosti, Vám rozsvítí o něco více Váš každodenní život.

S láskou

Lucie Pösl


Můj příběh

Mé jméno je Lucie Pösl, jsem žena, kterou k její práci dovedl život a lekce, kterými si sama prošla. Jsem průvodkyní na cestě lidského seberozvoje. Věnuji se mentoringu, koučování a průvodcování při práci na sobě. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na Andragogiku-vzdělávání dospělých.

O psychologii a zákonitosti lidské psychiky jsem se zajímala již však od útlého mládí a informace jsem získávala samostudiem, kurzy, vysokou školou a v neposlední řadě i vlastními životními zkušenostmi. A právě proto je mi moje prací koníčkem.
Díky získaným vědomostem, zkušenostem jsem začala nacházet spojitosti a souvislosti v tom, proč se některé události v lidských životech vyvíjí směrem k nespokojenosti, smutku, zklamání nebo třeba bolesti, nemoci či osobní krizi. Prostřednictvím osvojených metod a technik jsem pochopila, jak lze tyto zákonitost a opakující se vzorce v lidském životě změnit. Mou prací je klientům ukázat nástroje a možnosti, které jim pomohou zažívat v životě více radosti a pohody skrze propojení mysli, těla a energie člověka.