top of page

Pánevní dno

panev.jpg

Individuální provádení Tajemství pánevního dna 

Při individuálním průvodcování Metodou 3 x 3 se ženou setkáváme jen mezi čtyřma očima nebo popřípadě s miminkem, pokud je po porodu. Ne pro každou ženu je vhodný celodenní kurz pánevního dna, důvody mohou být různé. Žena má například malé miminko a celodenní kurz by pro ženu byl zatěžující, nebo se necítí ve velkých skupinách, nebo má ráda více individuální přístup. Je velmi důležité, aby žena zvážila, která varianta je pro ni vhodnější a tu si také dopřála. Každá jsme jiná a nejlepší co pro sebe můžeme udělat, je ctít své nastavení.Vraťme se ale ještě na začátek..

 

Metoda 3 x 3 zdravé pánevní dno je NEKONTAKTNÍ METODA, KDY SE ŽENA SKRZE  terapeutické CVIKY UČÍ UVOLŇOVAT A AKTIVOVAT SVÉ PÁNEVNÍ DNO.


Pro koho je metoda vhodná?
 
Je určena pro ženy:
 

 • chtějí oživit svou ženskou sílu, ženskou intuici

 • se připravují na těhotenství nebo by rády otěhotněly

 • připravují na vědomý porod svého děťátka (nejen na rovině mentální ale i nacítění se na své lůno)

 • trápí močová inkontinence, funkční neplodnost

 • pro usnadnění průběhu menopauzy

 • mají obtíže v oblasti gynekologie nebo urologie

 • chtějí se stát více vědomé ve své ženskosti

 • mají nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci

 • chtějí prožívat svou sexualitu vědomě a plně

 • netrápí obtíže, ale rády by chtěly porozumět více sobě jako ženě

 • se cítí vyhaslé a bez ženského sebevědomí

 • by se rády naučily, jak pracovat se svojí ženskou energií

 • trápí močová inkontinence, funkční neplodnost,

 • bolestivá menstruace,

 • problémy v sexuální oblasti,

 • trápí časté zdravotní problémy v oblasti urologie či gynekologie,


A co si vlastně odnesete?

 • poznáte své pánevní dno na fyzické rovině svalů a naučí se s ním cvičit i pro domácí využití

 • poznáte pánevní oblast jako emoční barometr ženy a naučí se své pánevní pracovat na úrovni emocí

 • naučíte se energetické cviky jako je PC pumpa, ovariální dýchaní a jiné, které ji budou prostředníkem pro práci s její ženskou energií

 • celostní pohled na pánevní oblast a souvislosti

 • nacítite se sama na sebe

 • naučíte se umět vypnout hlavu a naopak posílit ženskou intuici

 • chce znát mýty a omyly ohledně cvičení pánevního dna ala vtahování špagetky nebo cvičení zastavováním močení, které vedou naopak k větším obtížím.


Jak individuální setkání probíhají?

Se ženou se setkáme v příjemném a bezpečném prostoru, kde, pokud má malé miminko, může vzít i malé dítě s sebou.  Žena si sebou vezme pohodlné oblečení, tužku, zápisník pro poznámky a něco na občerstvení po cvičení. Výhodou a darem těchto osobním sektání je, že se můžeme ponořit do ženiných témat, která během cvičení a předávání informací mohou vyvstanout. Setkání jsou vždy 4 po dobu hodiny a půl,kdy vždy předávám část metody, informace  a cviky, které společně procházíme, kontrolujeme tělo a správné cvičení, popřípadě upravujeme , vysvětlujeme.

Cena těchto 4 setkání je 4800Kč. Částka se platí pokud možno v celku, pokud to není možné, hradí se na 2x. Důvodem je motivace ženy, aby metodou prošla celou a nedostavila se jen například na 2 setkání, a aby ji tato metoda mohla pomoci oživit a ozdravit její ženské pánevní dno a získala komplexní metodiku

 
Co je to Tajemství pánevního dna?

Co je to TAJEMSTVÍ musí každá žena odhalit sama po projití touto metodu...to Vám neprozradím, a a ani Vás o ten AHA moment nyní neochudím tím, že bych Vám to prozradila. Pokud se ale ptáte, co je náplní metody, ráda Vám "tajemství" přilblížím. 
Tajemství pánevního dna je mužsky řečeno "komplexním" pohledem na ženské urogynekologické zdraví. Žensky řečeno je to pohlédnutí na ženské zdraví jako cestu k ženské duši. Nedíváme se na pánevní dno odděleně jako na svaly jak tomu bývá ve fyzioterapii, ale ani jako na místo energie, jak se na pánevní dno dívá tantra například. Spojujeme vše poznané do jednoho celku a díváme se na ŽENU jako celek. Žena přeci není jen tělo, ale také není jen energie. Spojují se zde pohledu západu-poznatky, informace a cvičení například z fyzioterapie, gynekologie, urologie, psychologie, a východu-poznatky a cvičení z energetických nauk. A to právě vytváří to jedinečné TAJEMSTVÍ...ale po projití metody najde žena ještě to jiné své vlastní tajemství,  ale to už až osobně.


Pokud Vás Vaše ženství, Vaše pánevní dno volá k individuální práci, prosím napiště mi přes tlačítko Domluvit schůzku a já se na Vaši ozdravnou ženskou cestu velmi těším. 

 
Pokud Vás ještě zajímá více informací, a rády byste si více početly, co jsou vlastně ty úrovně a rády byste více porozuměly? Můžete níže více zabrouzdat.

Co je úroveň fyzická? 
 
V úrovni fyzické se zaměřuje tato metoda na hluboké svalstvo pánevní a to nikoliv jako na jeden sval,  ale na svaly ve třech vrstvách. Žena se učí na tyto svaly nacítit, zpravidla jsou ženy od svých hlubokých svalů pánevního dna zcela odřízlé a necítí je. Což je v pořádku. Nikdo nás to nikdy neučil. Na kurzu se naučí s tyto svaly posilovat ale i uvolňovat. Nejedná se však o známe cviky vtahnování apod.  Ale o těchto omylech při cvičení pánevního dna si budeme povídat také.
 
Co je úroveň emoční?

Žena dnešní ale i žena v kterékoliv generaci před námi vždy byla spojena se svou pánvní v úrovní emocí. Naše pánev je na naše emoční rozpoložení citlivá. Říká se, že žena si do pánve ukládá všechny své emoce a pánev lze vnímat tedy emoční barometr ženy. Kolik zranění a bolestí je ve Vás?  Na kurzu se naučíme bioenergetická cvičení,  které Vám to, co již ve své pánvi nechcete mít, pomohou z pánve dát pryč. 

Co je úroveň energetická?

Jak se cítíte jako žena? Cítíte se sebevědomě? Spojena se svou ženskou energií?  Umíte si dobít ženskou energií?  Nabíjet se ženskou energií a cítit se žensky, spokojeně se na tomto kurzu také naučíme pomocí energetických cvičení.
Pro koho je setkání tedy vlastně vhodné?
Kurz je určen pro ženu zdravou bez potíží, která by se ráda naučila zacházet se svojí ženskou silou, ale i pro ženu, která má zdravotní potíže a klasická cvičení pánevního dna ji nepomohla.

.. A ostatní až osobně. Ženská tajemství se přeci vždy předávala ústně. Těším se s Vámi na setkání. 

bottom of page