top of page

Pánevní dno

panev.jpgCo je kurz Tajemství pánevního dna?

Kurz Tajemství pánevního dna je mužsky řečeno uceleným pohledem na ženské urogynekologické zdraví. Žensky řečeno je to pohlédnutí na ženské zdraví jako cestu k ženské duši. Nedíváme se na pánevní dno odděleně jako na svaly jak tomu bývá ve fyzioterapii, ale ani jako na místo energie, jak se na pánevní dno po dívá tantra například. Spojujeme vše poznané do jednoho celku a díváme se na ŽENU jako celek. Žena přeci není jen tělo, ale také není jen energie. Spojují se zde pohledu západu-poznatky, informace a cvičení například z fyzioterapie, gynekologie, urologie, psychologie, a východu-poznatky a cvičení z energetických nauk. A to právě vytváří to jedinečné TAJEMSTVÍ

Co je náplní kurzu?

Náplní kurzu je navrátit naši ženskou pozornost do našeho pánevního dna, pochopit souvislosti týkající se pánevního dna a předání cviků, které jsou ženě pomocníkem na její cestě zpět ke svému ženskému zdraví, pokud přichází s obtížemi nebo oživit ženství, sexualita a ženské sebevědomí, pokud si kurz chce dopřát i bez potíží. Do ženského pánevního dna pohlížíme ze 3 rovin a to na roviny fyzické, emoční a energetické. V každé rovině se žena noří do nových informací, které ji pomohou lépe pochopit jak pánevní dno funguje a praktická cvičení, která se žena učí i pro domácí použití, cvíčení. 

Pro koho je kurz vhodný?
 
Je určena pro ženy:

 • chtějí oživit svou ženskou sílu, ženskou intuici

 • se připravují na těhotenství nebo by rády otěhotněly

 • připravují na vědomý porod svého děťátka (nejen na rovině mentální ale i nacítění se na své lůno)

 • trápí močová inkontinence, funkční neplodnost

 • pro usnadnění průběhu menopauzy

 • mají obtíže v oblasti gynekologie nebo urologie

 • chtějí se stát více vědomé ve své ženskosti

 • mají nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci

 • chtějí prožívat svou sexualitu vědomě a plně

 • netrápí obtíže, ale rády by chtěly porozumět více sobě jako ženě

 • se cítí vyhaslé a bez ženského sebevědomí

 • by se rády naučily, jak pracovat se svojí ženskou energií

 • trápí močová inkontinence, funkční neplodnost,

 • bolestivá menstruace,

 • problémy v sexuální oblasti,

 • trápí časté zdravotní problémy v oblasti urologie či gynekologie,


A co si vlastně odnesete?

 • poznáte své pánevní dno na fyzické rovině svalů a naučí se s ním cvičit i pro domácí využití


Proč se to jmenuje Tajemství?

Co a proč je to TAJEMSTVÍ musí každá žena odhalit sama po projití touto metodu...to Vám neprozradím, a a ani Vás o ten AHA moment nyní neochudím tím, že bych Vám to prozradila..jedno tajmeství je ale tajemství metodiky a druhé si přeci každá žena ve svém pánevní dnu nosí sama..ale to až osobně na kurzu..

Jaké je časové rozmezí kurzu?
 
Kurz je rozdělen na dopolední část, která je od 9.hod do 13 hod, poté je pauza na oběd a odpolední část kurzu, která je do 18.hod.


Cena na kurzu 2100Kč. Přihláška kurzu je platná po uhrazení zálohy ve výši 1.000 Kč.

Kontraindikace:

 • 1. trimestr těhotenství

 • proces umělého oplodnění

 
Pokud byste se ráda přihlásila na kurz, prosím, napište mi email s vypsaným termínem, a já Vám zašlu zpět rezervační email s dalšími informacemi. Těším se na setkání k oživení našeho ženského místa sebedůvěry.

Rády byste si přečetla něco více? Pojďme se tedy podívat, co vlastně znamenají ty roviny.

Rovina fyzická ?

V úrovni fyzické se zaměřujeme na kurzu na hluboké svalstvo pánevní a to nikoliv jako na jeden sval,  ale na svaly ve třech vrstvách. Žena se učí na tyto svaly nacítit, zpravidla jsou ženy od svých hlubokých svalů pánevního dna zcela odřízlé a necítí je. a při běžném cvičení cvičí jen svěrač. Je to pochopitelné, nikdo nás to nikdy neučil. Na kurzu se naučí s tyto svaly posilovat ale i uvolňovat. Nejedná se však o známe cviky vtahnování apod.  Ale o těchto omylech při cvičení pánevního dna si budeme povídat také.

Co je úroveň emoční?

Žena dnešní ale i žena v kterékoliv generaci před námi vždy byla spojena se svou pánví v úrovní emocí. Naše pánev je na naše emoční rozpoložení citlivá. Říká se, že žena si do pánve ukládá všechny své emoce a pánev lze vnímat tedy emoční barometr ženy. Na kurzu se naučíme bioenergetická cvičení,  které Vám to, co již ve své pánvi nechcete mít, pomohou z pánve dát pryč.  Jen oživená pánev, emočně uvolněná, může být přeci šťavnatá a nebo chtít cvičit.
 
Co je úroveň energetická?
 
Jak se cítíte jako žena? Cítíte se sebevědomě? Spojena se svou ženskou energií?  Umíte si dobít ženskou energií?  Nabíjet se ženskou energií a cítit se žensky, spokojeně se na tomto kurzu také naučíme pomocí energetických cvičení.

Kurz mýma očima?
 
Čím déle jsem lektorkou tohoto kurzu, tím více vnímám moudrost a krásu metody jako velký dar nám ženám.  Když bych měla mluvit mužskou mluvou, je to takový NÁSTROJ NÁS ŽEN, jak se do sebe ZNOVUNAVRÁTIT. Mnoho žen si přijde na kurz pro "správné" cviky a ty si také odnese, zlepší se jim jejich inkontinence, sexuální život, sebevědomí a mnoho žen ale přijde nebo přijede i ze vzdálených míst pro TO TAJEMSTVÍ, to které se nedá vyčíst v knihách, ani naučit přes on-line semináře. Ženská tajemství se přeci odedávna předávala v ženských kruzích. A tak je to i s touto metodou, žádná rychlá, instatní rešení nejsou..je zapotřebí vyčlenit a darovat čas  sama sobě a podniknout tu CESTU zpět do své ženské moudrosti. Ženy se nikdy neučily v meditaci, ani knihách, žena skrze své lůno, skrze dělohu byla vždy napojena na moudrost a to je to, co vidím, že se ženám na kurzu nebo po kurzu otevírá. Najednou přestávájí hledat návody venku, vrací se z hlavy zpět do těla, do lůna, do své vlastní jedinečné moudrosti,do svého ženství. Není to vizualizaci, o přání, je to cesta uvolnění a odevzdání, kdy se může žena plně otevřít do svých darů a do své cesty.


A ostatní až osobně.. ženská tajemství se přeci předávala vždy ústně. Těším se na setkání osobně a na živo.

bottom of page