top of page
Mokrý květ

Ženský koučink

Podpořím Vás na cestě do Vaší ženské radosti, celistvosti a ženství.

Ženský koučink je velmi jemná, laskavá a přesto velmi efektivní metoda, která pomáhá ženám, najít svojí cestu z osobní krize do radosti, celistvosti a psychické spokojenosti.

Ženský koučink pomáhá zvědomit a uvolnit nezdravé podvědomé nastavení, které si často neseme ze svého dětství, původní rodiny, z negativních životních zkušeností, a které nám do života přináší stále se opakující situace.

Ženský terapeutický koučink je také ženská cesta respektující ženskou jemnost a poskytující ženě podporu. Každá žena v sobě nese velké množstí své osobní síly a každá žena k ní má také přístup. Stejně tak, jak má přístup ke změně ve svém životě, po které touží.


Ženský koučink má schopnost pomáhat:

-v náročných životních situacích,
-v krizích pracovních,
-při partnerských obtížích,
-kdy žena neví, jak jít dál,
-v tématu laskavosti sobě samé,
-při opakovaných nebo chronických zdravotních potížích,
-při osobnostní krizi ("Kdo jsem?"),
-při obnovování psychického i fyzického zdraví,
-podpořit znovunavrácení nebo objevení své ženskosti.

Pracuji se ženami intenzivně individuálně i skupinově již 7. rokem a je pro mě velkou radostí vidět, jak velmi snadno a jemně jde ženě pomoci se navrátit do sebe samé, do své síly, radosti, krásy a vnitřní spokojenosti.  

Ženský terapeutický koučink je metoda, která vychází z terapeutickým metod pracujících s našim fyzickým tělem, naší psychikou a naši nervovou soustavou.  Umí uvolnit staré zabolkovované emoce z těla i psychiky a vytvořit nové návyky přirozeně v podvědomí.

Právě to z ní činí velmi efektivní a přitom laskavou metodu.

Těším se s Vámi na setkání.

Lucie 

bottom of page